1 Ocak 2016 Cuma

Kiehl's - Midnight Recovery Concentrate


Merhaba! Bugünkü konumuz uzun zamandır kullanmış olduğum ve kullandıkça hayran kaldığım ürün olan Kiehl's - Midnight Recovery Concentrate (gece bakım iksiri).

Ürün ambalajı gece mavisi rengine sahip, damlalığı bulunan 30 ml bir cam şişede sunuluyor ve geri dönüştürülebilir içeriğe sahip olduğu söyleniyor.

%99,8 doğal içerikli olan bu ürün; paraben, parfüm, su ve mineral yağ içermemektedir. Markanın kendi sitesinden ürün hakkında daha detaylı içeriğe ulaşmak için buraya tıklayınız .


Geceleri biz uyurken cildimiz kendini yeniler, onarır, kırışıklıklar ile savaşır. Cildimizi koruyan kolajen ve elastin dokular geceleri yeniden oluşur. Cildimiz geceleri kendini yenilerken bizim de kullandığımız ürünler ile cildimize yardımda bulunmamız gerekmektedir. İşte tamda bu sırada ben devreye Kiehl's - Midnight Recovery Concentrate soktum. 


İçeriğindeki saf botanik ve temel yağlar ile Kiehl's - Midnight Recovery Concentrate, cildin gece onarılma ve yapılanma sürecine destekte bulunuyor. Cildinizi daha genç görünüme ulaştırdığını ve gece boyu cilt bariyerini yenilemek için çalıştığını söylüyor. Ayrıca sabah aydınlık, pürüzsüz ve dinlenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlıyor.


Uzun ve düzenli kullanımım sonunda gözlemlerim vermiş olduğu vaatlerin gerçek olduğu yönündedir. 

Her gece temizlemiş olduğum cildime, ellerime 2-3 damla damlatıp ısıttığım ürünü tampon hareketler ile uyguluyorum. Ardından herhangi bir ürün kullanmıyorum. Sabah uyandığımda daha aydınlık ve yumuşak hissiyatı olan cildim ile karşılaşıyorum. Uzun süreli kullanımım sonucunda ise cildimde bulunan lekelerin görünümlerinde azalma gördüğümü söyleyebilirim. 

Akışkan ve sulu görünümüne sahip olmasının yanı sıra yağlı bir hisse sahip olduğunu, kapağını ilk açtığınızda ürünün de içerisinde bulunan Lavanta kokusu ile karşılaştığınızı da eklemeliyim.
Kiehl's - Midnight Recovery Concentrate bittikçe alacağım, cildimin ihtiyacı olduğunu düşündüğüm anda kullanmaya devam edeceğim bir üründür. İyi ki karşılaşmışım bence :)

Ürüne ulaşmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.
Kasım 2015 fiyatı 129.00 TL'dir. Hamileler için kullanımı mümkündür. 

(Sponsorlu bir post değildir. Ürün hakkındaki düşüncelerim tamamen dürüstçe yazılmıştır.)

Çok severek anlattığım ürünün postu burada bitiyor. Bir başka postlarda, daha geniş konularda görüşmek üzere. Ürünü kullanıyorsanız yorumlarınızı, kullanmaya başlayacaksanız bilgilendirmenizi bekliyorum. Sağlıkla, mutlulukla ve güzellikle kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme