5 Ocak 2016 Salı

Bobbi Brown - Party Sticks

Merhaba! Yılbaşı hediyesi olarak kendime Bobbi Brown'dan 2 adet set almıştım. Biri blogum da  yazısı bulunan Secret to Standout Eyes seti idi. O setten bahsettiğim yazımı okumadıysanız buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. 
Bu gün ise Bobbi Brown'dan kendime almış olduğum ikinci hediyem olan Party Sticks Long-Wear Cream Shadow Sticks Set hakkında konuşacağım. 


Ürün minik boylarda kalem şeklinde krem farlardan oluşuyor. 2 tanesi mat ve 2 tanesi ışıltılı olan bu set, günlük kullanım içinde oldukça uygun. Bence renkler gerçekten kullanışlı. Aydınlatma ve kontur işlemlerinde de kullanılabilecek şekildeler. Sürümü ise oldukça kolay. Farlar yumuşak olmalarına rağmen ilk sürüşte renklerini hemen veriyorlar. Farlar rahat bir şekilde dağıtılabilir.
 Kalıcılıkları ise resmen ha-ri-ka. Zaten en çok kalıcı olmalarına vuruldum..Ben bu seti gerçekten çok sevdim. Bence çok pratikler. Hızlıca makyaj yapılması gerektiğinde kurtarıcı ürünler olduklarını düşünüyorum. Makyaj çantamın daimi ürünleri olacakları kesin. Tek dezavantajları fiyatlarına göre boylarının küçük olması olabilir. -Nude Beach : Hafif pembelik olan sütlü kahverengi
-Bittersweet : Koyu kahverengi
-Golden Bronze : Parıltılı bronz
-Sunlight Gold: Parıltılı sıcak krem rengi


(İlk iki ürün mat, son iki ürün ise parıltılı.) 

2.ürün kontur yaparken yumuşatılarak kullanılabilir. 
4.ürün ise aydınlatma yaparken kullanılabilir, göz pınarlarına ya da kaş altına sürülebilir.


Bu ürünü önerir miyim? Kesinlikle evet. Fakat krem farların boylarına göre bu setin fiyatı çok fazla mı yoksa az mı yorumunu sizlere bırakıyorum. Benim fikrim fazla olmaları yönünde. Ama performans gerçekten çok iyi.

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz. Fiyatı ise 160 TL.

(Sponsorlu bir post değildir. Ürün hakkındaki düşüncelerim tamamen dürüstçe yazılmıştır.)

Bu günlükte bu kadar olsun. Kendinize çok iyi bakın, güzel günlerde görüşmek üzere...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme