4 Ocak 2016 Pazartesi

Bobbi Brown - Secret to Standout Eyes

Merhaba! Kozmetiğe ne kadar ilgim olduğunu çevrem çok iyi bilir. Ürünler almayı ve denemeyi sevdiğim kadar, eğitimlere de gitmeye bayılırım. Bu gün sizlerle yeni almış olduğum ve internet sitesinde görür görmez aşık olduğum bir set hakkında konuşacağım.


Set içerisinde sınırlı sayıda üretilmiş 12’li far paleti, Long-Wear Gel Eyeliner ile küçük boy bir fırça ve Smokey Eye Mascara bulunmaktadır.

12’li far paletinde pastel tonlara ağırlık verilmiş. İçerisinde ışıltılı ve mat farlar yer almaktadır. Farlar oldukça yumuşak ve kolay dağıtılabilir şekilde. Renkler uygulandığında palette göründükleri gibi canlı duruyor. Fakat parıltılı farların parmak ile uygulanması farların daha iyi yansıtılmasına yardımcı oluyor. İçerisindeki renkler:-Cream : Bej
-Malted : Yumuşak grimsi kahverengi
-Mica Shimmer Wash : Parıltılı bronz
-Champagne Quartz Metallic : Parıltılı şampanya rengi-Oyster Sparkle : Parıltılı sıcak gümüş
-Chocolate Caviar : Acı kahve
-Nude Glow Metallic : Parıltılı ten rengi
-Taupe : Kahverengimsi gri-Chocolate Bronze Sparkle : Parıltılı bronz çikolata kahvesi
-Moonstar Sparkle : Soluk parıltılı gümüş
-Stonewash Shimmer Wash : Parıltılı sıcak gri
-Rich Navy : Koyu lacivert

Long-Wear Gel Eyeliner ise sürümü oldukça kolay olan ve rengi ise tam anlamıyla siyah olan bir jel eyeliner. Kendisinin Bobbi Brown markasının sevilen bir ürünü olduğunu duymuştum. Bende kesinlikle beğendim. Şuan kullandığım eyeliner biter bitmez kesinlikle kullanacağım. 
Jel eyeliner’ın yanında verilen minik fırça ise seyahatlerde yanınıza kolaylıkla alabileceğiniz ya da kullanabileceğiniz şekilde. Fakat ben eyeliner sürmek için daha ince veya kesik uçlu fırça seviyorum. Ama bu fırçanın makyaj çantamdaki daimi ürün olacağına eminim. 
Gelelim Smokey Eye Mascara’ya… Gerçekten çok severek kullandığım ve bitirmiş olduğum hatta bitirdiğime üzüldüğüm bir ürün olan bu rimelin setin içerisinden çıkmasına oldukça sevindim. Sürümü kolay olan bu ürün kirpikleri ayırıp uzatıyor. Fakat ne yazık ki dolgunlaştırma konusunda çok muhteşem diyemeyeceğim. Setin içerisinden kullanım önerileri de çıkıyor. Bu da güzel bir seçenek tabii ki. Büyük mutlulukla almış olduğum bu seti sizlere de tavsiye edebilirim. Beklentinizi karşılayacağını düşünüyorum. Dilerim sizde en az benim kadar severek kullanırsınız. Almayı düşünenler için de umarım bu yazım yardımcı olur.

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.
Fiyatı ise 350 TL.

(Sponsorlu bir post değildir. Ürün hakkındaki düşüncelerim tamamen dürüstçe yazılmıştır.)


Kendinize çok iyi bakın, güzel günlerde görüşmek üzere. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme