6 Ocak 2016 Çarşamba

Kiehl's - Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

Merhaba! Bu gün sizlerle gece/gündüz kullandığım ürün olan Kiehl's - Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream hakkındaki tecrübelerimi paylaşacağım. Bu ürün göz çevresindeki kırışıklıkları azaltmayı, cilt dokusunu yenilemeyi ve cildi nemlendirmeyi hedefliyor. İçerisinde kafein bulunuyor ve şişkinliği azaltacağı söyleniyor. Hassas ciltler içinde uygunmuş.


Çok problemli bir göz çevresine sahip değilim. Yapmış olduğum makyajlardan dolayı (baking gibi) göz altlarımın kuruduğunu fark ettim. Mimiklerimi de çok fazla kullandığım için ileride oluşacak olan sorunlar için önceden önlem almak istedim. Bu düşüncelerim sayesinde kendimi Kiehl's mağazasında buldum. 


Dediğim gibi göz çevremde büyük sorunlar yaşamadığım için çok ikilemde kaldığım bir ürün oldu açıkçası. Ne çok sevdim ne de ürünü bir kenara atacak hale geldim. 

İkilemde kalmamın sebeplerinden biri, nemlendirme özelliğinin yeterli düzeyde olduğunu düşünmemem. Sabah sürmüş olduğum ürün ne yazık ki gün boyu nemini hissettirmiyor.
Makyaj altındaki performansına baktığımızda kapatıcıyı oynatma gibi bir sorun yaratmıyor. 
Gece sürdüğümde ise sabah göz çevremi daha aydınlık, daha zinde görüyorum fakat nemli olarak değil.

Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream kullanan çok problemli göz çevresine sahip olan birinin memnun kalacağını hiç düşünmüyorum. Bu yüzden bu ürünü problemli göz çevresine sahip kişilere hiç önermiyorum.

Tabii ki bitirmeyi hedefliyorum fakat tekrar almayı planlamıyorum. Nemlendirme özelliği daha güçlü olan ürünleri aramaya devam edeceğim. 

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz. Fiyatı ise: 119 TL

(Sponsorlu bir post değildir. Ürün hakkındaki düşüncelerim tamamen dürüstçe yazılmıştır.)

Bu günlükte bu kadar olsun dostlar. Kendinize çok iyi bakın, güzel günlerde görüşmek üzere.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme