26 Şubat 2016 Cuma

MAC - Swiss Chocolate (Matte) Eyeshadow

Herkese merhaba! Bu gün sizlerle bir far hakkında konuşmak istiyorum. Mac'in çok sevilen farı olan Swiss Chocolate hakkındaki düşüncelerim acaba neler? :)


Mac'in mat farlarından biri olan Swiss Chocolate; içerisinde kızıllık barındıran, kiremit gibi duran, fakat kahverengi olan bir renk. Yapısı yumuşak ve kolay dağıtılabilir bir şekilde.


Crease bölgesi olarak adlandırdığımız katlanma noktasına dağıtarak uygulanabilir. Bu daha belirgin bakışlar elde etmemizi sağlar.
Kirpik diplerine uygulanabilir. Özellikle kahverengi göz rengine sahipseniz uyguladığınızda hoş bakışlara sahip olabilirsiniz.
Göz kapağının tamamına dış köşeler dağıtılarak uygulanabilir. Günlük makyaj olarak kullanılabilir.
Alt kirpik diplerine uygulanabilir. Bu şekilde buğulu bakışlar elde edilebilir.
Kısacası istediğiniz her bölgeye uygulayabileceğiniz muhteşem bir far.


Mac'ten aldığım farları paletime eklemek her zaman tercihim olur. İlk defa bu farı tek şekilde aldım. Çünkü her zaman makyaj çantamda bulunmasının benim için daha pratik olduğunu düşünüyorum. 


Duruşu ise bu şekilde. Daha çok uygulayarak daha koyu, dağıtarak ise geçişli bir hale getirebilirsiniz. 

Mac mağazalarından bu fara ulaşabilirsiniz. 
Fiyatı ise 58 TL. 

(Sponsorlu bir post değildir. Ürün hakkındaki düşüncelerim tamamen dürüstçe yazılmıştır.)

Sayfama geldiğiniz için teşekkür ederim. Diğer yazılarımı da okumadıysanız okumanızı tavsiye ederim. Önerilerinizi, yorumlarınızı, eleştiri ya da beğenilerinizi bekliyorum. Yakında makyaj yaptığım postların da geleceğini söylemek isterim. Kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme