25 Şubat 2016 Perşembe

Max Factor - Creme Puff Allık

Herkese merhaba! Bu gün elimde sadece iki rengi olan Max Factor markasının Creme Puff allıklarından bahsedeceğim. Bu ürünlere nasıl duygular beslediğimi öğrenmek isterseniz okumaya devam edin :)


İşin özü bu ürünleri hourglass allıklara benzetilmeleri ile tanıdım. Gratis'e gittiğimde sadece bu iki rengi vardı. Gereksiz pahalı olduklarını düşündüğüm için alıp almama konusunda kararsız kaldım. Tabii ki en sonunda kozmetiğe olan aşkıma yenik düşüp aldım. :)

Fakat...

Yapılarının oldukça yumuşak olduğunu, fırçaya kolay alınabildiklerini, renklerini iyi yansıtabildiklerini ve yanakta doğal durduklarını görünce iyi ki almışım diyorum.  


İşte karşınızda 30-Gorgeous Berries isimli pembe renkli allık. Yanakta ışıltılı ve sağlıklı bir görüntüsü var. Uygularken dikkat edilmesi gerekiyor. Fazla uygulanırsa şeker kız gibi bir görüntü elde etmenize sebep olabilir. O yüzden fırçayı üründe çok gezdirmemenizi ve yanağınıza sürmeden önce elinizde fazlalığını almanızı öneririm. 


Benim en sevdiğim allıkların başında yer alan 10-Nude Mauve rengi. Çok açık bronz gibi görünse de, pembe alt tonlu bej olduğunu düşünüyorum. Her türlü makyaja yakışabilir, doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar. Işıltılı bir görüntüsü olduğu için sağlıklı görünmenizi sağlıyor.
Bu sıralar o kadar çok seviyorum ki, 10 makyajımdan 8'inde bu allığı kullanıyorum. 
Herkeste bulunması gereken bir allık rengi olduğunu düşünüyorum. 


İndirimi takip ederek bu ürüne daha uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Boyutları küçük olsa da uzun süre gideceğine eminim. Sanıyorum ki Creme Puff  serisinin 6 rengi var. 


Gölgede ve ışıktaki duruşları bu şekilde. Yorum artık sizin. 

Boyner ve Gratis gibi yerlerden bu allıklara ulaşabilirsiniz. Fiyatları ise 60-70 TL arasında.

(Sponsorlu bir post değildir. Ürün hakkındaki düşüncelerim tamamen dürüstçe yazılmıştır.)

Kendinize iyi bakın, bir başka yazıda görüşmek üzere...

2 yorum: