4 Şubat 2016 Perşembe

Yves Rocher - Apricot Fruity Scrub (Kayısılı Peeling)

Herkese merhaba! Araya biraz zaman girdiğinin farkındayım. Ne yazık ki yaşamış olduğum birkaç aksilikten dolayı yazılarımda aksamalar oldu. Ama artık kaldığım yerden devam etme zamanımın geldiğini düşünüyorum. O zaman bu günün yazısı olan Yves Rocher - Apricot Fruity Scrub hakkında konuşmaya başlayalım. 


"Arındıran ve ışıltı veren peeling" olarak adlandırılan bu ürünün içerisinde kayısı çekirdeği bulunmaktadır. Kayısı çekirdeği ise tanecikleri sayesinde cildin daha derin temizlenmesine, ciltteki pürüzlerin giderilmesine ve yumuşamasına yardımcı olur. 


Yoğun yapıda ve büyük taneciklere sahip olan bu peeling tam bir kayısı gibi kokuyor. Benim gibi kokuya hassasiyeti olan kişilerin rahatsız olacaklarını düşünmüyorum. Aynı zamanda 50 ml, paraben içermiyor, hassas ve akneli ciltlere önerilmiyor.


Bu peeling birkaç aydır elimde mevcut ve ben kendisini banyomun içerisinde bulunduruyorum. Haftada 1 kez duş alırken kullanıyorum. Cildimin ıslak olmasına dikkat ediyorum. T bölgeme dairesel hareketler yaparak uyguluyorum. 


Hassas cilde sahip biri olarak, uygularken taneciklerinin bana biraz zarar verdiğini düşünüyorum açıkçası. Fakat uyguladıktan sonra cildimi germiyor ve kurutmuyor. Hatta aksine yumuşak bir his bırakıyor. Cildimi gerçekten arındırdığını ve siyah nokta oluşumunu geciktirdiğini düşünüyorum. 


Çok muhteşem bir ürün mü? Hayır. "Olmazsa olmaz" kategorisine giriyor mu? Hayır. Fakat bitene kadar kullanacağım bir peeling olduğunu söyleyebilirim. Şuan için bir kez daha almayı planlamıyorum. Uygun fiyatlı olarak sizlere bir alternatif olabileceğini düşündüğüm için almanızı önerebilirim. Tabii ki hassas ve akneli bir cilde sahip değilseniz...


Yves Rocher mağazalarından ulaşabileceğiniz bu ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Fiyatı ise 13.90 TL. 

(Sponsorlu bir post değildir. Ürün hakkındaki düşüncelerim tamamen dürüstçe yazılmıştır.)

Bu günlükte bu kadar. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Güzel günlerde görüşmek üzere...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme