17 Mart 2016 Perşembe

Essence - Sivilce Kurutucu

Herkese merhaba! Bugün sizlerle bir anda yanağımda çıkan bir sivilce sayesinde Gratis'te gezerken fark ettiğim bu ürün hakkında konuşacağım. Bakalım fikirlerim nelermiş...

İçerisinde izopropil alkol bulunan bu acil sivilce kurutucu losyonu sadece 1-2 hafta kadar kullanabildim. Bu sürede olumlu ve olumsuz olmak üzere birkaç fikir sahibi oldum.


Minik bir ambalaja sahip olduğu için yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Oje görüntüsü veriyor. Fırçası da tıpkı o şekilde. Kendisi ise beyaz renkte, akışkan fakat sürdüğünüz anda sabitleniyor ve kuruyor. Zaman içerisinde dökülme yapmıyor.
Kapağını açar açmaz burnunuza çok ağır bir alkol kokusu geliyor, ne yazık ki...
Kullanımı ise pratik. Sivilce üzerine lokal olarak uygulamanız gerekiyor. Gece yatarken uygularsanız sabah cildinizi temizlemeniz gerekiyor. 


İlk kullandığımda gerçekten beklemediğim bir performansla karşılaştım. Gözle görülür bir şekilde gerçekten sivilcemi kuruttu. Bu yüzden çok pratik olduğunu düşündüm. Etkisini birkaç kullanımda daha gördüm. Fakat kullanıma başladıktan 1-2 hafta kadar sonra hemen kurudu. Beklediğim bir durum olmasına rağmen bu kadar hızlı kuruyacağını tahmin etmiyordum. 


Ayrıca etkisinin sivilceden sivilceye fark ettiğini düşünüyorum. Problemli bir cilde sahipseniz ve sivilcelerinizin içi doluysa ve büyükse kurutma süresi de bir o kadar uzun sürer diye düşünüyorum. Yalnız dönemsel olarak çıkan sivilceler de etkisini daha kısa zamanda göreceğiniz fikrindeyim.

Gratis mağazalarından ulaşabilirsiniz.
Essense sitesinde görmek isterseniz buraya tıklayınız.

(Sponsorlu bir post değildir. Ürün hakkındaki düşüncelerim tamamen dürüstçe yazılmıştır.)

Bir başka postta görüşmek üzere, kendinize iyi bakın. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme