2 Mart 2016 Çarşamba

Flormar - Camouflage Palette Concealer

Herkese merhaba! Bugün sizlerle cildinde sorun yaşayan ve bu sorunları örtmek isteyenlere yardımcı olabilecek uygun fiyatlı bir ürün hakkında konuşacağım. Flormar Camouflage paletinden daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen yazının devamına gelin :) Dönemsel olarak bende cildimde bazı sorunlar yaşayabiliyorum. Güne yeni çıkmış bir sivilce ile uyanıyor ya da uykusuz gecelerimi göz altı morlukları ile bitirebiliyorum. Kılcal damarlarımın yüzeye yakın olması ve burun kenarları gibi bölgelerde ara ara kızarıklık olması da cildimde yaşadığım problemlerden biri olabiliyor. 

    
Yapmış olduğunuz makyajın daha kusursuz görünmesini isterseniz ve kullanacağınız ürüne çok para vermek istemeyip, yinede "iyi bir şey olsun" derseniz bu palet sizler için uygun olabilir. Her türlü cilt sorununuzu örtmenize yardımcı olacak bir palet. Fakat beklentinizi çok yüksek tutmamanızı tavsiye ederim.


Öncelikle yapısı oldukça kremsi. Bu her ne kadar ürünü almada kolaylık sağlasa da, uygularken cilde oturmada zorluk çıkartabilir. 
Parmağınızla uygulamanız benim size naçizane bir tavsiyemdir. Çünkü parmağınızla uygularsanız vücut ısınız sayesinde aldığınız ürün daha çok yumuşuyor ve cilde oturması daha kolay oluyor. Fakat ürün yerinden çok kolay oynayabiliyor. Cildinize yedirmeniz gerçekten çok önemli.


Görebileceğiniz gibi 5 renk var. Hepsinin farklı bir amacı var. Biraz da renkleri incelemek gerekirse:

Sedefli beyaz: Aydınlatmak istediğiniz bölgeleri aydınlatmanız da yardımcı oluyor.
Bej: Ciltteki lekeleri örtmek için bu palette yer alıyor.
Pembe: Maviden yeşile çalan morlukları nötrlemek için kullanılıyor.
Yeşil: Kızarıklıkları örtmek için bulunuyor.
Lila: Ciltteki soluk ve sarı tonları aydınlatıyor.


Kullanım amacına göre kullandığınızda daha iyi bir sonuç ve örtücülük elde etmek isterseniz uyguladıktan sonra üzerine kapatıcı sürüp ardından fondöten kullanmanızı tavsiye ederim.

Her cilt tipi için uygun fakat cilt rengine uyum konusunda biraz şüphelerim var. Bunun sebebi ise bej renginin her cilt tonuna uyabileceğini düşünmüyor oluşum. 

Bu palete Flormar mağazalarından ya da satış noktalarından ulaşabilirsiniz. 
Şuan ki güncel fiyatı: 27.90 TL. 
Flormar'ın kendi sitesinde görmek isterseniz buraya tıklayınız.

(Sponsorlu bir post değildir. Ürün hakkındaki düşüncelerim tamamen dürüstçe yazılmıştır.)

Bu günlük bu kadar. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir başka yazıda görüşmek üzere...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme