14 Nisan 2017 Cuma

Flormar - Lip and Cheek

Herkese merhaba! Bugün sizlere bana krem yapıdaki ürünleri, hatta özellikle allıkları sevdiren bir üründen bahsedeceğim. Flormar markasının hem dudak hem de yanak için kullanılabilen kurtarıcısını merak ediyorsanız sizleri yazının devamına davet ediyorum :)


2016 Mayıs-Haziran gibi piyasaya çıkan Lip&Cheek'leri Flormar bize birkaç farklı renk seçeneği ile sunulmuştu. Şimdi ise 7 farklı kırmızı ve pembe tonlarında renk seçenekleri ile karşımızdalar.
Fotoğraftaki 006 - Mulberry Burgundy. 


18 ay kullanım ömrü sunulan bu ürün sadece 5 gram. Ambalajı ise plastik olsa da kolay kolay zarar görebileceğini düşünmüyorum. 
İlk aldığımda balm gibi olduğunu düşünmüştüm, öyle değilmiş. Bence yapısı biraz katı ve hafif kremsi. Çok pigmentli olduğu için bu yapıda olduğunu düşünüyorum. Bu ürünler kullanılırken dikkatli olunmalı ve doğru kullanılmalı.


Dudağa uygulandığında kurutmuyor ya da nemlendirmiyor. Uygulanışına göre çok doğal da durabiliyor, "ben buradayım" da diyebiliyor. Bence parmakla uygulandığı zaman düzgün duruyor. Fırçayla uygulanırsa dalga dalga durabiliyor.
Yanakta zannedildiği gibi ıslak durmuyor, matta değil tabi. Parmaklarımla uyguladığımda ürünü ya çok almış oluyorum ya da dağıtmakta zorlanıyorum. Bu yüzden doğal görüntü elde etmek için ise ben duo fibre fırçalarla uyguluyorum (mac 130) ve yuvarlak hareketlerle dağıtıyorum. 


Kalıcılık konusunda size iyi olduğunu söyleyemeyeceğim. Dudakta bir şey yenmezse ve içilmezse 3-4 saat kadar durabiliyor. Yanakta da 3-4 saat, belki biraz daha fazla kalabiliyor.
Özellikle yaz aylarında favorim olsa da, 4 mevsim çok sevdiğim bir ürün olduğunun altını çizmek istiyorum.
Fiyat performans açısından bakıldığında alınması gerektiğini düşünüyorum. Ama dikkatli kullanılması gerektiğini unutmamak gerekiyor. 


(Fotoğrafta orta yoğunlukta uyguladım. Daha doğal ya da daha yoğun ister dudakta ister yanakta gösterebilirsiniz.)

Ürünü kendi sitesinde görmek isterseniz ya da online satın almak isterseniz buraya tıklayınız.
Ürün fiyatı ise 9,99 TL. 

(Sponsorlu bir post değildir. Ürün hakkındaki düşüncelerim tamamen dürüstçe yazılmıştır.)

Sayfamı ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın. Sevgilerle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme