Hakkımda

Merhaba ben Yelda,

15 Mayıs 1994 İstanbul doğumluyum. Memleketim Rize/Fındıklı. Fenerbahçe Lisesi mezunuyum. Blogger olmak dışında, normalde ne iş yapıyorsun diyenlere, FMV Işık Üniversitesinde Biyomedikal Mühendisliği bölümünde okuyorum. Okul hayatımla beraber, yarı zamanlı olarak blogumun başındayım. Voleybol ve tenis oynamak, gitar çalmak hatta kurabiye yapmak gibi girişimlerde bulunan ben; çok uzun süredir fotoğraflar çekiyor, kozmetik anlamında markaların ürünlerini deniyor, küçük makyaj kurslarına gidiyor, yaratıcı yazarlık eğitimi alıyor, hayata ve insana dair deneyimlerimi yazarak aktarmaya çalışıyorum.

Yeldakitapci.com’u; ürün paylaşımları yanı sıra, gezip görüp keşfettiklerim, yaşadığım anları, dokunabildiğim ve hissedebildiğim her şeyi paylaştığım yaşam blogu olarak tanımlıyorum.

“Uçup gitmesin, hayata dair ne varsa paylaşılsın” diyerek başladığım blogumda; HAKKIMDA kapanış konuşmasını yaparken; öncelikle her zaman her konuda destekçim olan biricik aileme, dostlarıma ve bana olan desteğini esirgemeyen, beni takip eden, takipte kalan herkese teşekkür ediyorum..

Bana ait ne varsa; Yelda gözüyle bu sayfada..

Sevgiler

2 yorum:

  1. Rize, Fındıklılı olman önemli bir durum bunu da hakkımda kısmında geçirmen gerek paçi. :) Başarılı bir blog hayatın olsun... :)

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Yorumunuzu dikkate alacağım. Çok teşekkür ederim :)

      Sil